beto yazılım
WEB TASARIM

WEB TASARIM

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin ve şirketinizin Web ortamındaki kimliğinizdir. Web tasarım, düşük maliyetli ve aktif kullanılan tanıtım aracıdır. Beto Yazılım, Web tasarım firmaları arasında Türkiye'nin güncel web tasarımı firması olarak binlerce web site tasarımı yapmış bir firmadır.

Web tasarım alanında 6 yıldır hizmet veren firmamız, bünyesinde bulundurduğu grafiker, web tasarım uzmanları ve yazılım departmanı ile faaliyet göstermektedir. Süreklilik ve geri hizmet kalitesi anlayışıyla firmanıza en uygun web tasarım ve web dizayn hizmetini sunar.

Web tasarım özellikle son yıllarda firmanızın kimliğini en iyi şekilde yansıtabilecek Webiletişim araçlarından biri olmuştur.

Web tasarım hakkında firmamızın önerileri;

» Firmanızın Web tasarımı kurumsal kimliğinizi en sade yolla alıcıya ulaştırmalı,
» Firmanızın Web tasarımı güncel olmalı,
» Firmanızın Web tasarımı dinamik yapıda olmalı,
» Firmanızın Web tasarımı özgün ve zemini tamamen firmanıza özel hazırlanmış yapıda olmalı,
» Firmanızın Web tasarımı kolay ve hızlı linklerle hedefine ulaştırmalı,
» Firmanızın Web tasarımı hızlı açılmalı ve alıcıyı ekran başında bekletmemeli,
» Firmanızın Web tasarımında kurumsal kimliğinizin metinleri dikkatlice hazırlanmalıdır

Web tasarım firmalarından beklentileriniz ne olmalıdır ?

» Web tasarım hizmetinde en önemli detay geri hizmet ve devamlılık;

Neden mi? Eğer web tasarımınızı yaptırdığınız yer yada kişilere ulaşamıyorsanız web sitenizdeki acil değişmesi gerekli olan adres, telefon, e-mail, ürün fiyatı yada ürün değişikliklerine de anında müdahale edememiş olacaksınız. Web siteniz yoluyla size ulaşmış olan müşteriniz telefonunuz yada e-mail adresiniz değişmişse ve siz onu web tasarım şirketinize yada sitenizi yapan kişilere güncellettiremediyseniz size ulaşamayacak. Ya da adresleriniz güncel olmasına rağmen web sitenizde yer alan ürüner eski yine size web siteniz aracılığı ile ulaşmış müşteri adayı aradığı ürünün sizde olmadığını düşünüp daha sizinle temasa girmeden sitenizden ayrılacak. Bu durumda sitenizin güncel bir yapıya sahip olmasının ne kadar önemli olduğu da vurgulanmış oluyor. Beto Yazılım gerek her daim şirketinde web tasarımcı ekibini hazır bulundurması gerekse de sizin için önem arz eden değişikliklere anında müdahale etmesiyle diğer bu işi yapan firma ve kişilerden ayrılmış oluyor.

» Web tasarım hizmetinde bulunan firma yada şahısların referanslarının bulunması;

Web tasarım çağın vazgeçilmez mesleklerinden oldu. Bu işde, biraz web tasarım yapmayı bilen herkes ben biliyorum diye ortaya çıkıyor. Fakat burada önem arz eden durum web tasarımını hazırlayacak kişinin daha evvel bu konuda deneyimlerinin olup olmadığıdır ve referanslarının olup olmadığıdır. Eğer web tasarım konusunda eğitimli değilse ileriki zamanlarda yada daha tasarımı yaparken karşısına çıkabilecek sorunları çözümleyemez size istediğiniz web site yapısını oluşturamaz. Son zamanlarda hazır şablon, world press siteler kullanılmaya başlandı. Bu tarz siteler hiç bir emek sarf edilmeden hazır satın alınıp kullanılan siteler olup üzerinde yapılabilecek değişiklikler de sınırlı kalıp sitelerdir. Bu arada bu tarz siteler hack edilmeye müsait yazılımsal açıkları fazla olan sitelerdir. Web tasarımı yaptırmak isteyen çoğu firma bu gerçeği bilmeden kullanır ve ancak sorun yaşadığında anlar.

Beto Yazılım web tasarım ekibi asla hazır kalıp site tasarımı, world press yapı web tasarımı kullanmaz kullandırmaz. Web tasarım firmasıyım diyenler, bu işi sırf para kazanmak adına yapan kişiler bile world press site kullandırdıkları gibi kendileri de world press site kullanır oldu. Sebepse web tasarım konusunda bilgi ve tecrübeli bir ekibe sahip olmamaları. Bünyelerinde web tasarımcı dahi çalıştırmayan bu kişiler web tasarım şirketiyiz diyerek ciddi anlamda piyasayı dolandırmaktadırlar.

Beto Yazılım web tasarım ekibinden çıkan tasarımların hepsi tasarımcılarımızın bizzat kendi üretimleri olup müşterilerimizin istediği tasarım şekline gelene değin üzerinde ciddi emek ve çalışma yapılan tasarımlardır. Beto Yazılımweb tasarım ekibi olarak müşterilerimize beğenme garantisi veriyoruz. Dolayısıyla da web tasarım konusunda bu kadar deneyimli bir kadroyla çalışan Beto Yazılımı'ın 6 yıllık hizmet geçmişinde binlerce firmaya web tasarım projesi mevcuttur. Web sitemizin haberler köşesinde yer alan referanslardan Beto Yazılım referanslarını takip edebilirsiniz.

» Web tasarım alanında ne kadar süredir hizmet verdiği;

Beto YazılımTürkiye'de daha aktif internet kullanımının olmadığı zamanlardan bu yana dile kolay 6 yıldır Türkiye'nin dört bir yanına web tasarım, Web Yazılım, e-mail kullanım,Web Hosting, Seo yazılımları, anti spam programları, kurumsal kimlik çalışmaları, katalog, broşür, 360 derece sanal turlar, crm proglamları, E-Ticaret sanal market mağaza kurulum ve daha nice internet üzerinde çalışan programlamaları anlının akıyla müşterilerine teslim etmiş ve etmeye de devam etmektedir. Web tasarım sadece web sitesi yapmaktan ibaret değildir. Önemli olan web tasarım ve Web Yazılımı yapılan firmanın, gerekli gördüğü veya sorun yaşadığı her daim hizmet aldığı firma ekibine ulaşabilmesidir. 6 yıldır istikrarlı bir şekilde Beto Yazılım müşterisi istediği her an 24 saat boyunca firma personeline ulaşabilmektedir.

Web tasarımını yaptırdığın firmadan e-mail kullanım, Web Yazılım ve Web Hosting hizmetlerini de alabilme imkanı;

Biz Beto Yazılım ailesi olarak 6 yıldır web tasarımını yaptığımız firmaya aynı zamanda e-mail kullanım hizmetleri, Web Yazılım hizmetleri ve Web Hosting hizmetlerini de vermekteyiz. Bu ne kadar mı önemli? Asıl önem arz eden konu bu konularda tek bir adresten hizmet alabilme kolaylığıdır. Son zamanlarda insanlar zaten kendi işlerinde yetiştiremedikleri zamanı bir de web tasarım firmalarına ayırmak istemiyorlar. Ucuza mal edeceklerini düşünerek zaman ayıran firmaların web siteleri ise yarım yamalak çalışmaktadır. Eğer web tasarımınızı hazırlayan firma aynı zamanda diğer hizmetlerinizi de verebiliyorsa siz de web tasarımımı kim yapmıştı?, e-mail hizmetimi kim veriyor?, web sitem nerede yayınlanıyor?, Web Yazılımımda sorun çıktı kimi aramam lazım? gibi daha bir çok sorunda kime ulaşılacağı endişesi de taşımazsınız. Aksi takdirde web siteniz yada e-mail kullanımınızda sorunlar yakanızı bırakmayacaktır. Tek bir adres ve adres belli Beto Tazılım.

Web tasarım son yıllarda geliştirdiği HTML5, CSS 3.0, PHP, MYSQL, IIS SERVER, JQERY, JAVA SCRİPT, AJAX, DELPHİ  formatında kullanılmaktadır.

Web tasarımda HTLM5, HTML 4.1'in eksiklerini gidermek ve bu alanda daha teknolojik sistem sağlamak üzere kullanılmıştır. HTML5 son zamanlarda web tasarımlarda yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Web tasarımda Ajax hakkında; ajax bir proglamlama sistemidir. Web tasarımda birçok alanda kullanılır. Ajax birçok programlamada kullanılmaktadır. Gmail, Google translate gibi birçok program sistemi üzerinde kullanılmaktadır.


Paylaş

İletişim

  • Adres: 2 Nolu Beşirli Mahallesi 908 Nolu Sokak Umut Apt. K:4 D:8 Ortahisar/TRABZON

  • Tel : 0850 557 5061   -   0462 323 26 20

  • Email: Antispam

Bizi Takip Edin

BETO YAZILIM © 2022. Tüm Hakları Saklıdır.